Marcel van Herpen houdt enthousiaste interactieve (inter)nationale lezingen. Vanuit zijn brede kennis en praktijkervaringen weet hij zalen te boeien. Hij sprak al op veel bijzondere conferenties: op nationale onderwijscongressen, schoolbesturen maar ook voor belangenverenigingen en congressen voor specialisten. Ook sprak hij op Spaanse universiteiten en bijvoorbeeld in Zweden, India, op de Antillen, op het tweejaarlijkse congres voor Zuid en Midden Amerika en de IB conferentie voor Afrika, Midden Oosten en Europa. Onlangs gaf hij zijn 1.000ste lezing.

  • Verbondenheid als antwoord op uitval en buitensluiten
  • Wij zijn leiders (met interviews DGD-gasten)
  • ‘Ik, de leraar’ & ‘Wij, de leraar’
  • Van pedagogisch oplaadpunt tot pedagogisch netwerk
  • Duurzaam Opvoeden en Ontwikkelen
Landkaart lezingen

Aankomende lezingen

  • 21-11-18 - Stadion Excelsior Rotterdam Passend Onderwijs Kralingen
  • 28-11-18 - Heerhugowaard Open traject PJS
  • 28-11-18 - Zaandam OVO
  • 28-11-18 - Eindhoven Summa College
  • 29-11-18 - Heemskerk Tabijn
  • 29-11-18 - Breda St. Openbaar Basisonderwijs West Brabant
  • 04-12-18 - Goes Alberoscholen
  • 04-12-18 - Terneuzen Hille/Meerpaal
  • 06-12-18 - Den Bosch KC Meander
  • 18-12-18 - Uitgeest Open traject Leiderschap CPC
  • 15-01-19 - Anna Paulowna Ouderavond SurPlus
  • 17-01-19 - Doorn Docentendag Bèta Challenge
  • 23-01-19 - Hilversum Landelijke studiedag bewegingsonderwijs
  • 06-02-19 - Ede Content (met Peter Heerschop)
  • 07-02-19 - Amsterdam Hyperion
  • 11-02-19 - Rotterdam Crooswijkse scholen
  • 13-02-19 - Boskoop Zevensprong
  • 28-02-19 - Turnhout (België) Thomas More
  • 05-03-19 - Den Haag Spaarnesant
  • 15-03-19 - Utrecht Bestuurdersnetwerk BeteoR
  • 20-03-19 - Den Bosch IKC Duizendpoot
  • 20-03-19 - Hardenberg De Oosthoek
  • 25-03-19 - Leeuwarden Stichting Proloog
  • 27-03-19 - Brakel SCO Bommelerwaard
  • 03-04-19 - het Spant Bussum HJK/AOB
  • 03-04-19 - Tilburg SKOTZO
  • 04-04-19 - Haren De Borg
  • 10-04-19 - Alkmaar Pabo InHolland
  • 23-04-19 - Vorden De kraanvogel
  • 23-05-19 - Utrecht PO Raad “Kennisgroep kwaliteitszorg”
  • 07-10-19 - Geldermalsen Fluvium Openbaar Onderwijs & SPGG

Overzicht lezingen

  • 21-11-18 - Stadion Excelsior Rotterdam Passend Onderwijs Kralingen
  • 19-11-18 - Utrecht Kranenburg praktijkonderwijs
  • 16-11-18 - Heeswijk-Dinther Open traject Pedagogisch (Con)tact
  • 14-11-18 - Harderwijk St. Christelijk Onderwijs
  • 14-11-18 - Nunspeet Conferentie Jongens
  • 13-11-18 - Oegstgeest Teylingen College
  • 13-11-18 - Schagen Ouderavond SurPlus
  • 13-11-18 - Rotterdam LMC Personeelsdag
  • 07-11-18 - Elburg De Meent
  • 06-11-18 - Deurne Bijzonder Jeugdwerk
  • 31-10-18 - Lochem Poolsterscholen
  • 31-10-18 - Nijmegen Inspiratiegroep Jonge Kind (Pabo HAN)
  • 09-10-18 - Doetinchem SWV
  • 05-10-18 - Eindhoven Islamitische Educatie Zuid Oost Nederland
  • 05-10-18 - Rotterdam Wijkstudiedag Crooswijk
  • 05-10-18 - Best St. Best Onderwijs
  • 04-10-18 - St. Michielsgestel Bint
  • 04-10-18 - Almere Vereniging Openbaar Onderwijs
  • 03-10-18 - Goeree Overflakkee Eilandconferentie
  • 27-09-18 - Heerenveen Bornego college
  • 27-09-18 - Maarssen Leren en motiveren in het VO
  • 26-09-18 - gemeente Westerwolde
  • 25-09-18 - Laarbeek Gemeente
  • 18-09-18 - Eindhoven Denk Groter Debat Nienke Meijer
  • 18-09-18 - Eindhoven Avond voor coaches en trainers (KNVB-PSV-FONTYS-CPC)
  • 12-09-18 - Den Bosch Caleidoscoop
  • 12-09-18 - Tilburg Lochtenbergh
  • 10-09-18 - Ulft Almende College
  • 05-09-18 - Huizen Huizermaat
  • 05-09-18 - Boskoop Zevensprong
  • 04-09-18 - Harderwijk Morgencollege
  • 04-09-18 - Pijnacker Stichting Katholiek Onderwijs
  • 03-09-18 - Amsterdam De Punt
  • 25-06-18 - Papendal Arnhem KVLO Gelre
  • 21-06-18 - Den Bosch 1.000ste Lezing en presentatie nieuwe boek “Wij zijn leiders”
  • 15-06-18 - Driebergen Event Verdraaide Organisaties
  • 07-06-18 - Papendal-Arnhem PO Raad: Onderwijscoaching Caribisch NL
  • 04-06-18 - Zaltbommel De Brug
  • 01-06-18 - CEGO D-Day
  • 19-04-18 - Helmond ORO
  • 19-04-18 - Helmond ORO
  • 17-04-18 - Naaldwijk Stichting Openbaar Onderwijs Westland
  • 12-04-18 - Tilburg Stichting Tangent
  • 11-04-18 - Reehorst Ede EduCampus
  • 10-04-18 - Drachten VSO de Zwaai
  • 04-04-18 - Heerenveen Kei College
  • 04-04-18 - Heerenveen Stichting Meilan
  • 30-03-18 - Zutphen St. Archipel
  • 27-03-18 - Vlissingen Scalda MBO
  • 26-03-18 - Geluksweek Fontys -Tilburg (met Peter Heerschop)
  • 21-03-18 - Tolbert Stichting Quadraten
  • 14-03-18 - Tilburg SKOTZO
  • 13-03-18 - Den Haag De la Reyschool
  • 12-03-18 - Alkmaar Sportconferentie
  • 09-03-18 - Amersfoort Landelijke Oudervereniging Balans
  • 06-03-18 - Doetinchem Achterhoek VO
  • 06-03-18 - Harreveld Jeugdgevangenis
  • 05-03-18 - AZ-stadion Alkmaar SWV Waterand
  • 05-03-18 - Haarlem St. Spaarnesant
  • 21-02-18 - Hengelo Bataafs Lyceum
  • 20-02-18 - Boskoop Zevensprong
  • 14-02-18 - Wijk bij Duurstede St. Openbaar Onderwijs
  • 06-02-18 - Schagen Sur Plus
  • 06-02-18 - Zwolle Landstede
  • 05-02-18 - Alkmaar Gemeente Alkmaar
  • 31-01-18 - Dinther (met Bjorn vd Doelen) Coachtraining Avesteyn/Heeswijk
  • 26-01-18 - Beverwijk DEM
  • 22-01-18 - Amstelveen Ouderavond Keizer Karel College
  • 18-01-18 - Nistelrode Jeugdavond Bernheze
  • 16-01-18 - Valkenswaard Were Di
  • 14-01-18 - Harderwijk-Hierden Stichting voor Christelijk Onderwijs
  • 11-01-18 - Nijmegen Beekdal lyceum / studenten
  • 11-01-18 - Nijmegen Beekdal lyceum / docenten
  • 10-01-18 - Poelgeest de Limes / WSKO
  • 10-01-18 - Kortrijk (België) Eekhout Academy
  • 08-01-18 - Heerenveen OSG Sevenwolden
  • 22-12-17 - Rijn IJssel -Wageningen
  • 12-12-17 - Den Haag Rosaschool
  • 06-12-17 - Kasteel Heeswijk Driesprong
  • 06-12-17 - Den Bosch Wijkbijeenkomst Maaspoort/Empel
  • 05-12-17 - Tilburg Koning Willem II College
  • 01-12-17 - Papendal Jeugdtrainers Fc. Groningen
  • 29-11-17 - Waddinxveen Koningin Beatrixschool
  • 28-11-17 - Schagen Ouderavond Sur Plus
  • 28-11-17 - Rotterdam Montessori Lyceum
  • 23-11-17 - Doetinchem Achterhoek VO
  • 23-11-17 - Sittard de Nieuwste Pabo
  • 21-11-17 - Eindhoven WIB congres
  • 17-11-17 - Uden Udens College
  • 16-11-17 - Arnhem Rijn en IJssel
  • 15-11-17 - Helmond Carolus Borromeuscollege & ’t Knippenbergcollege
  • 15-11-17 - Tilburg Vertrouwenspersonen
  • 13-11-17 - Utrecht WIB congres
  • 11-11-17 - Minisymposium “Wij, de leraar”- Uden
  • 10-11-17 - ROC -Amsterdam
  • 08-11-17 - Eindhoven Denk Groter Debat met Hugo Borst
  • 06-11-17 - Zwolle WIB congres
  • 01-11-17 - Den Haag WIB congres
  • 31-10-17 - Warmerhuizen Ouderavond Sur Plus
  • 31-10-17 - Breda ROC de Rotonde
  • 19-10-17 - Turnhout (België) Thomas More
  • 18-10-17 - Schagen Sur Plus
  • 18-10-17 - Oude Pekela VCO Oost en midden Groningen
  • 16-10-17 - Castricum ISOB
  • 12-10-17 - Echt/Susteren SWV Midden Limburg
  • 12-10-17 - Nijmegen Samenwerkingsverband VO-VSO
  • 12-10-17 - Sittard Pedagoog in de Sport
  • 10-10-17 - Schagen Sur Plus
  • 06-10-17 - Amersfoort ROC Midden Nederland
  • 06-10-17 - Amersfoort Onderwijscooperatie
  • 05-10-17 - St. Oedenrode SKOSO
  • 04-10-17 - Inspiratiedag Rivierengebied Midden NL. (met Peter Heerschop)
  • 04-10-17 - Hellendoorn Duits-Nederlands collectief
  • 29-09-17 - Almere Taalcentrum
  • 27-09-17 - Lochem Poolsterscholen
  • 27-09-17 - Achterhoek VO- Doetinchem
  • 27-09-17 - Boskoop Zevensprong
  • 26-09-17 - Zwolle Landstede
  • 20-09-17 - Noordwijk Openbaar Onderwijs Duin en Bollenstreek
  • 20-09-17 - Woerden Gewoon Speciaal
  • 18-09-17 - Rijswijk De Haagse scholen
  • 18-09-17 - Den Helder Sarkon
  • 13-09-17 - Haarlem St. Bavo
  • 12-09-17 - Delft Grotius College
  • 05-09-17 - Someren Varendonck College
  • 04-09-17 - Sneek ROC Friesche Poort
  • 09-07-17 - Egmond aan zee NOB (internationaal)
  • 07-07-17 - Oss IKC Regenboog
  • 05-07-17 - Montfort De Hovenier
  • 03-07-17 - Uitgeest (met Bjorn vd Doelen) FC Uitgeest
  • 29-06-17 - Zaandam Zuiderzee College
  • 22-06-17 - Amersfoort PCBO
  • 21-06-17 - Uden/Veghel (met Peter Heerschop) Gezamenlijke besturenclub
  • 19-06-17 - Uitgeest Rotary Uitgeest/Heemskerk
  • 16-06-17 - Soesterberg Inspirezzo
  • 14-06-17 - ‘s-Gravenzande Stichting Openbaar Onderwijs Westland
  • 13-06-17 - Assen Bureau Meesterschap
  • 31-05-17 - Arnhem Rijnbrink
  • 30-05-17 - Den Haag) SBB (TED x)
  • 17-05-17 - Woerden Kalisto
  • 17-05-17 - Den Bosch Koning Willem 1 College
  • 16-05-17 - Amsterdam Horizon
  • 10-05-17 - Venlo St. Akkoord
  • 20-04-17 - Utrecht ROC Midden Nederland
  • 19-04-17 - Wijchen E.G.O.-congres
  • 14-04-17 - Dieren Het Rhedens
  • 12-04-17 - Vlissingen Mondiascholen
  • 07-04-17 - Veldhoven SKOzoK
  • 06-04-17 - Ridderkerk SWV Riba
  • 05-04-17 - Bergentheim VGPO de Oosthoek
  • 01-04-17 - Den Bosch Koning Willem 1 College
  • 30-03-17 - Gemert CommanderijCollege
  • 29-03-17 - Tilburg Tilburg University
  • 27-03-17 - Uitgeest Rotaryclub
  • 27-03-17 - Utrecht OJ Congres
  • 23-03-17 - Borne Poolsterscholen
  • 16-03-17 - Uden De Cirkel OOG
  • 15-03-17 - Eindhoven Denk Groter Debat (Guido Weijers)
  • 14-03-17 - Doorn MBO Utrecht
  • 13-03-17 - Amstelveen MBO-College Amstelland
  • 09-03-17 - Tilburg Denk Groter Debat (Peter R de Vries)
  • 04-03-17 - Neunen Club Sam
  • 01-03-17 - Leeuwarden PCBO
  • 13-02-17 - Zaandam OVO / TRIAS
  • 10-02-17 - Papendrecht Willem de Zwijger College
  • 07-02-17 - Amsterdam Kolom Praktijk College Noord
  • 07-02-17 - Uithoorn Alkwin Kollege
  • 01-02-17 - Wieringerwerf Surplus
  • 30-01-17 - Den Oever Ouderavond Sur Plus
  • 30-01-17 - Utrecht Nimeto
  • 24-01-17 - Amsterdam ALO
  • 20-01-17 - Nijmegen Montessori College
  • 18-01-17 - Utrecht CNV
  • 16-01-17 - Uithoorn RKSP Thamen
  • 13-01-17 - Amstelveen Keizer karel College
  • 11-01-17 - Amersfoort PCBO
  • 11-01-17 - Veendam OPRON
  • 10-01-17 - Hoofddorp Herbert Vissers College
  • 10-01-17 - Amsterdam KPCN
  • 16-12-16 - Driebergen Inspirezzo
  • 14-12-16 - Nijmegen CSN
  • 13-12-16 - Eindhoven Denk Groter Debat (Guus Hiddink)
  • 07-12-16 - Driebergen Open traject Nivoz
  • 30-11-16 - Den Bosch School vd Toekomst KW1
  • 29-11-16 - Schagen Sur Plus
  • 23-11-16 - Amsterdam Politieacademie
  • 22-11-16 - Vlaardingen Kindcentrum de Ark
  • 22-11-16 - Amsterdam Samenspel
  • 21-11-16 - Apeldoorn De Zonnehoek
  • 18-11-16 - Driebergen Leren met Lef
  • 16-11-16 - Amsterdam Westelijke Tuinstede
  • 09-11-16 - De Haag SPPOH
  • 04-11-16 - ’t Spant Bussum Toetscongres
  • 01-11-16 - Oss Hooghuis
  • 01-11-16 - Burgers Bush Arnhem Zwemconferentie
  • 26-10-16 - Hoogezand-Sappermeer Passend Onderwijs
  • 24-10-16 - Pijnacker Stanislascollege
  • 14-10-16 - Beatrixtheater Utrecht Balans
  • 14-10-16 - Winschoten Dollart college
  • 12-10-16 - Terneuzen Probaz
  • 12-10-16 - Vlaardingen SWV Onderwijsdatpast
  • 05-10-16 - Assen De Suus Freudenthallezing (NJPV)
  • 05-10-16 - Pernis OBS de Plataan
  • 03-10-16 - Amsterdam (met Peter Heerschop) Dag vd Jeugd
  • 30-09-16 - Driebergen Leren met Lef
  • 29-09-16 - Utrecht LOB
  • 23-09-16 - Driebergen Inspirezzo
  • 22-09-16 - Middelburg OPDC
  • 19-09-16 - Den Haag Rosa bs.
  • 14-09-16 - Eindhoven Denk Groter Debat (Paul de Leeuw)
  • 13-09-16 - Oss Mondriaancollege
  • 09-09-16 - Woerden Verus
  • 07-09-16 - Alkmaar Ronduit
  • 06-09-16 - Venhorst Respectproject
  • 02-09-16 - Roermond Gildeopleidingen
  • 31-08-16 - Helmond De Korenaer
  • 30-08-16 - Haarlem Int. school Esprit
  • 29-08-16 - Oss ROC de Leygraaf
  • 29-06-16 - Amsterdam (de Balie) Meesterschappers
  • 16-06-16 - Zwolle THINK
  • 15-06-16 - Vlaardingen Siko
  • 15-06-16 - Amsterdam Samenspel
  • 10-06-16 - Driebergen Leren met Lef
  • 08-06-16 - Zutphen IJssel Berkel
  • 31-05-16 - Lent Citadel College
  • 27-05-16 - Leuven (België) CEGO 40 jaar
  • 25-05-16 - Steenwijk Accrete
  • 25-05-16 - Zegveld Passenderwijs
  • 17-05-16 - Emmeloord Aves
  • 21-04-16 - Vlissingen HS Pedagogiek
  • 19-04-16 - Zuid -Amsterdam MBO College
  • 13-04-16 - Elst Marant
  • 12-04-16 - Rotterdam Albedacollege
  • 06-04-16 - Echt SBO De Horst
  • 05-04-16 - Alkmaar (met Peter Heerschop) Flore
  • 05-04-16 - Utrecht (met Peter Heerschop) LBBO
  • 29-03-16 - De Bilt Delta
  • 29-03-16 - Arnhem Onderwijshuis
  • 24-03-16 - Maastricht MBO ZDV-congres
  • 23-03-16 - Groningen Stenden Hogeschool
  • 22-03-16 - Ede VMBO Vakroute
  • 16-03-16 - Bommelerwaard SWV PO de Meijerij
  • 11-03-16 - Leusden Trivium College
  • 23-02-16 - Heemskerk Tabijn
  • 18-02-16 - Eerde Pedagogische regio
  • 17-02-16 - Erp Basisscholen Uden/Veghel
  • 02-02-16 - Apeldoorn VO Digitaal
  • 01-02-16 - Amsterdam Globe
  • 29-01-16 - Delft Librijn/Haagse Hogeschool
  • 26-01-16 - Zwijnderecht Develstein college
  • 21-01-16 - Utrecht HU
  • 20-01-16 - Wateringen WSKO
  • 15-01-16 - Rotterdam Gemeente R’dam
  • 12-01-16 - Amersfoort (met Vincent Bijlo) Congres ‘Geluk van Pedagogiek’
  • 11-01-16 - Rotterdam Heldringschool
  • 06-01-16 - TEDx -Utrecht
  • 06-01-16 - Dortdrecht H3O
  • 04-01-16 - Aalten Gelderveste
  • 17-12-15 - Apeldoorn Politieacademie
  • 11-12-15 - Utrecht Leraren met Lef
  • 10-12-15 - Nieuwegein (met Peter Heerschop) Praktijkdag Zwemonderwijs
  • 30-11-15 - Ede (met Peter Heerschop) MBO City
  • 27-11-15 - Veghel Zwijsen College
  • 25-11-15 - Venlo Kerobei
  • 24-11-15 - Exova -Driebergen
  • 20-11-15 - Gemert Petrus Donders
  • 18-11-15 - Eersel Nummer een SSC
  • 12-11-15 - Helmond Mondomijn
  • 12-11-15 - Apeldoorn OinO
  • 12-11-15 - Apeldoorn VSV Stedendriehoek
  • 11-11-15 - Arnhem IKC
  • 11-11-15 - Ede Land. werkvervand Praktijkonderwijs
  • 16-10-15 - Amsterdam (met Freek de Jonge) Universiteit van Amsterdam
  • 14-10-15 - Assen VGPONN
  • 09-10-15 - Den Bosch (met Peter Heerschop) Optreden Verkadefabriek
  • 09-10-15 - Brugge (België) Noord Haven
  • 07-10-15 - Amsterdam St. Westelijke Tuinsteden
  • 07-10-15 - Gouda St. de Groeiling
  • 05-10-15 - Meppel t OB
  • 05-10-15 - IJsselstein Lek en IJssel
  • 28-09-15 - Dinxperlo Zonnekinderen
  • 25-09-15 - International conference “The leader in me”- Zeist
  • 21-09-15 - SurPlus Schagen
  • 16-09-15 - Rijssen SWV Twente
  • 11-09-15 - Den Bosch Lokaal 1A
  • 11-09-15 - Alphen aan den Rijn GPOWN
  • 09-09-15 - Meppel ’t OB
  • 03-09-15 - Apeldoorn Politie-academie
  • 02-09-15 - Ede De Vuursteen
  • 02-09-15 - Horn Latasteschool
  • 01-09-15 - Drachten Singelland
  • 31-08-15 - Metameer/Korenaer -Stevensbeek
  • 02-07-15 - Dortdrecht LECSO
  • 01-07-15 - Zeist v. Leersum
  • 23-06-15 - Woerden LOB in MBO
  • 20-06-15 - Eindhoven Korein (Evoluon)
  • 10-06-15 - Rotterdam Children Zone
  • 09-06-15 - Heerhugowaard Flore
  • 04-06-15 - Rotterdam Zuid Laurens-Cupertinoschool
  • 03-06-15 - Utrecht Pact
  • 03-06-15 - Delft Librijn
  • 27-05-15 - Emmen Openbaar Onderwijs
  • 27-05-15 - Emmen de Catamaran
  • 20-05-15 - Hilversum St. Elan
  • 19-05-15 - Velp ROC A12
  • 13-04-15 - Heerenveen Optreden met Peter Heerschop
  • 08-04-15 - Elspeet Het Avontuur
  • 01-04-15 - Amsterdam Lucas Academy
  • 30-03-15 - Amersfoort PCBO
  • 23-03-15 - Nunspeet MBO Raad
  • 18-03-15 - Eindhoven (met Peter Heerschop) Geluksweek
  • 18-03-15 - Zwolle Landstede
  • 17-03-15 - Schiedam SBO Poldervaart
  • 13-03-15 - Achterhoek Gelderveste
  • 11-03-15 - Breukelen3.2015 RSG Bloklede
  • 04-03-15 - Twente ROC
  • 04-03-15 - Dalfsen SWV
  • 04-03-15 - Krimpenerwaard PCPO
  • 20-02-15 - ABSA Amsterdam
  • 12-02-15 - Eindhoven SAZ S(B)O / VSO
  • 10-02-15 - Amstelveen Amstelronde
  • 10-02-15 - Utrecht Grafisch Lyceum
  • 10-02-15 - Amsterdam SAZ S(B)O / VSO
  • 03-02-15 - Zwolle SAZ S(B)O / VSO
  • 28-01-15 - Uden/Veghel Rabobank
  • 26-01-15 - Haastrecht Vlisterstroom
  • 21-01-15 - Loosbroek WHV
  • 20-01-15 - Eindhoven Spilcentrum
  • 20-01-15 - Eindhoven Augustinianum
  • 16-01-15 - Driebergen (met Peter Heerschop) 2. “2014 was ’n 6-” Onderwijsconference
  • 15-01-15 - Driebergen (met Peter Heerschop) 1. “2014 was ’n 6-” Onderwijsconference
  • 14-01-15 - Heibloem Widdonckschool
  • 07-01-15 - Halsteren De Biezenhof
  • 06-01-15 - Amsterdam De Apollo
  • 05-01-15 - Castricum Antoniusschool
  • 10-12-14 - Amersfoort SRO Zwembaden
  • 24-11-14 - Utrecht MBO-city
  • 19-11-14 - Amersfoort PCBO
  • 12-11-14 - Bernheze NOVUM
  • 07-11-14 - Groningen Fidarda
  • 29-10-14 - Goes Qwestor
  • 27-10-14 - Amersfoort KPOA
  • 13-10-14 - Eindhoven Jeugdtrainers PSV
  • 10-10-14 - Amsterdam Altra
  • 10-10-14 - Alphen aan den Rijn GPO-WN
  • 08-10-14 - Almere Prisma
  • 06-10-14 - Zwijndrecht PCOAZ
  • 06-10-14 - IJsselstein St/ Lek en IJssel
  • 01-10-14 - Helmond Matchmentor
  • 01-10-14 - Heythuysen St. Ursula-SWV
  • 29-09-14 - Leusden Montessorinetwerk
  • 26-09-14 - Veldhoven RBOB de Kempen
  • 25-09-14 - Lelystad Openbaar Onderwijs
  • 22-09-14 - Rotterdam Willibrordschool
  • 19-09-14 - Nijmegen Pabo Arnhem/Nijmegen
  • 03-09-14 - Den Helder Scholen aan Zee
  • 03-07-14 - Den Haag Zwem ABC
  • 06-06-14 - IJsselstein St. Lek en IJssel
  • 06-06-14 - Roermond Pro
  • 23-05-14 - Bilthoven Werkplaats / Kees Boeke school
  • 23-04-14 - Boekel Zicht
  • 17-04-14 - Almere De Watertuin
  • 17-04-14 - Didam LWV Praktijkonderwijs
  • 15-04-14 - Drachten scholengem. Singelland
  • 11-04-14 - Bunnik SBO Werkverband
  • 08-04-14 - Nieuw Vennep Herbert Visser College
  • 04-04-14 - Den Haag RDJK (3)
  • 01-04-14 - Zwolle Deltion College
  • 28-03-14 - Den Haag RDJK (2)
  • 28-03-14 - Den Haag Bs Jeroen
  • 27-03-14 - Doorn MBO Handel
  • 26-03-14 - Zevenaar SPO de Liemers
  • 26-03-14 - Uden de Kiem
  • 26-03-14 - Duiven SCO R’IJssel
  • 25-03-14 - Tubbergen Sg. Canisius
  • 21-03-14 - Den Haag RDJK (1)
  • 19-03-14 - Enschede Cultuureducatie Rijnbrink
  • 19-03-14 - Amersfoort KPOA
  • 19-03-14 - Zwolle12.03.2014 ROB dag
  • 20-02-14 - Madurodam De Haagse scholen
  • 19-02-14 - St. Michielsgestel SKIPOS
  • 05-02-14 - Middelharni Edudelta
  • 05-02-14 - Loosbroek vv. WHV
  • 29-01-14 - Rotterdam Thomas More
  • 23-01-14 - Poortugaal OBS Valckesteyn
  • 22-01-14 - Bergambacht St. Primair
  • 21-01-14 - Almelo OPOA
  • 09-01-14 - Eindhoven SKPO
  • 07-01-14 - Apeldoorn Christelijk Lyceum
  • 06-01-14 - Leusen VGPO HAAL
  • 06-01-14 - Albrandswaard PCBO
  • 28-11-13 - Hellendoorn Onderwijscafé Achterhoek
  • 26-11-13 - Maassluis Educatief diner
  • 25-11-13 - Ede MBO City
  • 21-11-13 - Zevenaar SWV de Liemers
  • 14-11-13 - Almelo ROC Twente
  • 07-11-13 - Geldermalsen De rijdende school
  • 07-11-13 - Didam Symbion Pro
  • 06-11-13 - Voorne Putten Rozenburg SWV
  • 01-11-13 - Rijswijk JH Snijderschool
  • 31-10-13 - Papendrecht CSG de lage waarden
  • 30-10-13 - Medemblik SKOH
  • 28-10-13 - Leidschenveen Montessorischool
  • 26-10-13 - Den Haag Congres voor Afrika, Midden Oosten en Europa
  • 18-10-13 - Den Haag De Fontein
  • 16-10-13 - Den Bosch Wijk Den Bosch West / Engelen
  • 11-10-13 - Beveren België PO-groep
  • 10-10-13 - Amsterdam TED X
  • 08-10-13 - Groningen Congres Passend Onderwijs
  • 06-10-13 - Boxtel Brede school
  • 06-10-13 - Utrecht LHBTconferentie
  • 04-10-13 - Almere Leerlingenzorg
  • 04-10-13 - Tilburg Lerarenopleiding Fontys
  • 02-10-13 - Utrecht Congres Duurzaam Leren
  • 30-09-13 - Almere Onderwijscongres Onderwijsstad
  • 27-09-13 - Harderwijk St. PROO
  • 23-09-13 - Almere ASG
  • 13-09-13 - Ede Netwerkscholen
  • 11-09-13 - Egmond aan Zee GPO-WN
  • 28-06-13 - Boskoop Jeanplan de Zevensprong
  • 04-06-13 - Rotterdam Branche gezondheidszorg
  • 29-05-13 - Weert Eduquaat
  • 24-05-13 - Leuven België Schoolleiderdag Vlaanderen
  • 23-05-13 - Houten College de Heemlanden
  • 22-05-13 - Den Bosch Cultuurprogramma Verkadefabriek
  • 24-04-13 - Hoofddorp de Fakkel
  • 23-04-13 - Edam De nieuwe school
  • 10-04-13 - Houten St. Fuenta
  • 10-04-13 - Alphen a.d. Rijn SWV Rijnstreek
  • 08-04-13 - Spijkenisse Kompascollege
  • 03-04-13 - Nijkerk Pr. W. Alexanderschool
  • 02-04-13 - Sneek Pro
  • 15-03-13 - Hasselt (Belgie) Directeurenoverleg
  • 05-03-13 - Amsterdam AWBR
  • 05-03-13 - Maastricht ZMLK Jan Baptist
  • 01-03-13 - Veghel REP
  • 21-02-13 - Goes Ostrea Lyceum
  • 19-02-13 - Aarschot Belgie LOP
  • 06-02-13 - Utrecht Marnix Academie
  • 24-01-13 - Hillegom Savioscholen
  • 23-01-13 - Mierlo Prodas
  • 16-01-13 - Montfoort Onderwijs Primair
  • 15-01-13 - Heeswijk-Dinther Gymnasium PO
  • 15-01-13 - Amsterdam Ipabo
  • 14-01-13 - Zwolle Pabo
  • 09-01-13 - Hoogeloon De Vest
  • 08-01-13 - Goes Dienst ambulante begeleiding
  • 07-01-13 - Barendrecht PCPO
  • 12-12-12 - Ede Congres Praktijkonderwijs
  • 23-11-12 - Eindhoven de Korenaer
  • 21-11-12 - Nijmegen Cultuurbedrijf
  • 20-11-12 - Vlaardingen VOS
  • 14-11-12 - Utrecht LHBT voor OCW
  • 12-11-12 - Vught SWV PO/VO Meierij
  • 07-11-12 - Amsterdam Centrum voor Nascholing
  • 29-10-12 - Den Haag Springbok
  • 25-10-12 - Den Bosch De Rijzert
  • 24-10-12 - Gorinchem WSNS Rivierengebied
  • 22-10-12 - Soest Ludgerusschool
  • 11-10-12 - Heerlen Arcus college
  • 03-10-12 - Goes Hogeschool Pedagogiek
  • 27-09-12 - Zwolle Pabo
  • 26-09-12 - Nieuwegein Nat. VMBOcongres
  • 24-09-12 - Tilburg de Triangel
  • 20-09-12 - Nijmegen St. Josephscholen
  • 19-09-12 - Weert Aloysius
  • 11-09-12 - Capelle ad IJssel Comeniuscollege
  • 06-09-12 - Veghel Pabo
  • 31-08-12 - Drimmelen St. Kath. Ond
  • 20-06-12 - Goes OPDC
  • 30-05-12 - Den Haag Einder/Johan de Wit
  • 18-04-12 - Maassluis St. Kath.Ond. Riviersteden
  • 17-04-12 - Den Bosch Pabo Den Bosch (RvN-A)
  • 14-04-12 - Maarssen Leraren met Lef
  • 12-04-12 - Heerlen Arcus College
  • 05-04-12 - Leeuwarden AOC Friesland
  • 28-03-12 - Weert Meerderweert
  • 20-03-12 - Maastricht Mik kinderopvang
  • 20-03-12 - Arnhem Lorentz Lyceum
  • 14-03-12 - Herkenbosch Aloysius
  • 06-02-12 - Uden EGZO 3 Essen
  • 01-02-12 - Dongen/Oosterhout WSNS
  • 31-01-12 - Tilburg WSNS
  • 26-01-12 - Amsterdam de Knotwilg
  • 25-01-12 - Cuijk WenT
  • 25-01-12 - Ede Cultuurnetwerk Nederland
  • 24-01-12 - Rotterdam VMBOcongres
  • 16-01-12 - Alkmaar (AZ stadion) ‘Als normaal anders is’
  • 12-01-12 - Breda Avans Pabo
  • 09-01-12 - Raalte Carmelcollege
  • 20-12-11 - Amsterdam DMO Sportservice
  • 06-12-11 - Den Haag ministerie OCW
  • 30-11-11 - Utrecht Kunstfactor
  • 18-11-11 - Utrecht Youngworks
  • 18-11-11 - Utrecht Marnix Academie
  • 16-11-11 - Bilthoven (EGZO) Zwembad Brandenburg
  • 15-11-11 - Veghel Fioretti College
  • 10-11-11 - Leeuwarden Friesland College
  • 09-11-11 - Amsterdam Antiradicalisering
  • 08-11-11 - Uithoorn Kinderopvang
  • 04-11-11 - Arnhem NJPVconferentie
  • 03-11-11 - Arnhem NJPVconferentie
  • 02-11-11 - Heemskerk Trent
  • 02-11-11 - Nieuwegein St. Robijn
  • 19-10-11 - Helmond QliQ
  • 18-10-11 - Maastricht Kindcentrum
  • 17-10-11 - Arnhem Natuurcentrum
  • 12-10-11 - VCOG Groningen
  • 05-10-11 - Hoorn Praktijkonderwijs West Friesland
  • 03-10-11 - Brielle Maerlant College
  • 30-09-11 - Amsterdam RDJK
  • 29-09-11 - Den Haag Ministerie OCW
  • 28-09-11 - Vlissingen Bazalt
  • 21-09-11 - Amstelveen Amstelwijs
  • 21-09-11 - Gilze Rijen WSNS Land van Nassau
  • 13-09-11 - Rotterdam WSNS Noord
  • 10-09-11 - Den Bosch EGZO
  • 09-09-11 - Etten-Leur Het kompas
  • 05-09-11 - Raalte Carmelcollege
  • 01-09-11 - Amsterdam Rietveld Academie
  • 29-08-11 - Oegstgeest OPOO
  • 07-07-11 - Boxtel St. Lukas
  • 06-07-11 - Utrecht Duurzaam leren
  • 05-07-11 - Schijndel Eldecollege
  • 29-06-11 - Arnhem De basis
  • 27-06-11 - IJmuiden Zwemschool Heerenduinen
  • 22-06-11 - Friesland Kath. Samenw.verb.
  • 16-06-11 - Leiden Hogeschool
  • 15-06-11 - Drieberge NIVOZ-lezing
  • 03-06-11 - Leiden Scholengr. Leonardo da Vinci
  • 26-05-11 - Utrecht Leerschool
  • 25-05-11 - Almere St. leerlingenzorg
  • 23-05-11 - Valburg Quadraam
  • 17-05-11 - Amersfoort ROC ASA
  • 12-05-11 - Den Haag Ministerie OCenW
  • 11-05-11 - A’dam Noord Anti-radicaliseringstraject
  • 10-05-11 - Papendal ErvaringsGericht ZwemOnderwijs
  • 26-04-11 - Zwolle Landstede MBO
  • 22-04-11 - Spijkenisse Penta-college
  • 19-04-11 - Tilburg Fontys Pabo
  • 14-04-11 - Landgraaf Charlemagne college
  • 30-03-11 - Maastricht Amby
  • 29-03-11 - Joure PCO Tsjukemar
  • 26-03-11 - Helmond Kempel
  • 25-03-11 - Harreveld Scholengemeenschap
  • 24-03-11 - Helmond Kempel
  • 23-03-11 - Nieuwerkerk aan de IJssel Scholengroep Holland
  • 18-03-11 - Heerlen Praktijkonderwijs
  • 17-03-11 - Helmond Kempel
  • 16-03-11 - Rotterdam RVKO
  • 16-03-11 - Leiden WSNS
  • 15-03-11 - Maasdijk Dinerlezing
  • 14-03-11 - Conferentie Drentse Praktijkscholen
  • 11-02-11 - Amstelveen SWV Amstelzijde
  • 09-02-11 - De Haag Conferentie Duurzaam leren
  • 02-02-11 - Den Bosch VO de Langstraat
  • 26-01-11 - Voorhout Aloysiusstichting
  • 20-01-11 - Den Bosch Kanteel kinderopvang
  • 17-01-11 - Roosendaal KPO
  • 13-01-11 - Breda SWV Land van Nassau
  • 11-01-11 - Nieuwegein SBO Toetsen VO
  • 07-01-11 - Haarlem ROC Nova
  • 03-01-11 - Schiebroek Melanchthon
  • 15-12-10 - Eindhoven Duurzame Pabo
  • 29-11-10 - Utrecht Praktijkonderwijs
  • 25-11-10 - St. Oedenrode Springplank
  • 25-11-10 - Amsterdam Rietveldacademie
  • 24-11-10 - Utrecht Unic
  • 23-11-10 - Bleiswijk PT
  • 17-11-10 - Breukelen OSO
  • 15-11-10 - St. Michielgestel Eldecollege
  • 09-11-10 - Neunen Pleincolege
  • 04-11-10 - Papendal NJPV
  • 03-11-10 - Helmond Kempel
  • 21-10-10 - Amsterdam Rietveldacademie
  • 11-10-10 - Eindhoven MLI (FPE)
  • 06-10-10 - Zwolle Urbana
  • 01-10-10 - Goes St. Prisma
  • 29-09-10 - Amsterdam (Tuschinski) OOADA
  • 22-09-10 - Zaandam Agora
  • 09-09-10 - Veghel Pabo Veghel
  • 08-09-10 - Zaandam St. Welsaen
  • 08-09-10 - Nieuwerkerk a.d. IJssel Scholengr. Holland
  • 01-09-10 - Heerenveen Buitenkans
  • 31-08-10 - Eindhoven Pabo Eindhoven
  • 30-08-10 - Eindhoven Deeltijd Pabo
  • 26-08-10 - Sittard Nieuwste Pabo
  • 17-06-10 - Netersel De Hilt
  • 02-06-10 - Almelo SBO de Rank
  • 21-05-10 - Zevenbergen St. de Waarden
  • 17-05-10 - Den Helder Mavo aan Zee
  • 21-04-10 - Delft Gemeente Delft
  • 21-04-10 - Leusden Voila
  • 07-04-10 - Breda Tessenderlandt
  • 06-04-10 - Hilversum Openbaar Onderwijs Hilversum
  • 01-04-10 - Amsterdam Santekraam Kruispunt
  • 25-03-10 - Arnhem HAN
  • 24-03-10 - Bemmel St. de Linge
  • 24-03-10 - Helmond Stichting OBSH
  • 22-03-10 - Alphen a.d. Rijn Wellantcollege
  • 17-03-10 - Giessenburg Passend Onderwijs
  • 17-03-10 - Zevenbergschen Hoek NTO-effect
  • 16-03-10 - Uden Udens college
  • 09-03-10 - Gorinchem de Hoven
  • 08-02-10 - Apeldoorn OPDC
  • 04-02-10 - Rotterdam VMBO-congres
  • 01-02-10 - Middelburg Arduin
  • 29-01-10 - Zeeland OOG-congres
  • 05-01-10 - Gorinchem CS de Hoven
  • 08-12-09 - Utrecht Toetsen in het VO (SBO)
  • 30-11-09 - Utrecht CINOP
  • 18-11-09 - Puttershoek Acis
  • 17-11-09 - Rosmalen Signum
  • 17-11-09 - Veghel Pieter Brueghel
  • 14-11-09 - Zutphen Boerderijscholen
  • 12-11-09 - Wijchen Maaswaalcollege
  • 11-11-09 - Den Bosch Arbo Unie
  • 11-11-09 - Venray SPO
  • 10-11-09 - Zwolle APS
  • 02-11-09 - Breda St. INOS
  • 14-10-09 - Baarn ’t Sticht
  • 07-10-09 - Horst St. Dynamiek
  • 06-10-09 - Ede Marnix college
  • 30-09-09 - Eindhoven project Regionale Samenwerking
  • 29-09-09 - Rotterdam WTC
  • 23-09-09 - Biezenmortel ZoWee
  • 21-09-09 - Nieuwegein Remedial Touch II
  • 21-09-09 - Utrecht CINOP
  • 08-09-09 - Helmond de Kempel
  • 08-09-09 - Best NUT Best
  • 01-09-09 - Helmond de Kempel
  • 24-06-09 - Venray SPO
  • 18-06-09 - Schijndel Spectrum
  • 03-06-09 - Heerlen HS Zuyd
  • 26-05-09 - Den Bosch van Maerlantcollege
  • 25-05-09 - Den Bosch Collusie
  • 22-05-09 - Den Bosch Pierson college
  • 20-05-09 - Buren Basisburen
  • 13-05-09 - Turnhout Hogeschool Kempen
  • 22-04-09 - Horssen SPOM
  • 21-04-09 - Leiden Hogeschool Leiden
  • 20-04-09 - Zeist Sticht
  • 14-04-09 - Gennep BCO
  • 09-04-09 - Lichtenvoorde WSNS conferentie
  • 01-04-09 - Berg en Dal ROD
  • 26-03-09 - Bemmel de Linge
  • 26-03-09 - Moergestel Post Magistrum
  • 19-03-09 - Delft Stanislascollege
  • 19-03-09 - Doorn Post Magistrum
  • 18-03-09 - Cuijk Schouwburg
  • 17-03-09 - Bemmel Donatushof
  • 13-03-09 - Utrecht Hogeschool Marnix
  • 12-03-09 - Boxtel ROC St. Lucas
  • 11-03-09 - Deurne OMJS Conferentie
  • 18-02-09 - Rotterdam Fridtjof Nansen
  • 12-02-09 - Utrecht Management studiecentrum
  • 05-02-09 - Eindhoven DuurzaamheidsCongres
  • 04-02-09 - Heerlen HS Zuyd
  • 03-02-09 - Den Haag Fonds 1818
  • 20-01-09 - Hoogeveen Brede scholen
  • 18-01-09 - Oss Groene Engel
  • 08-01-09 - Den Bosch Hervion college
  • 19-12-08 - Den Bosch Springplank
  • 19-12-08 - Rosmalen KW1C
  • 17-12-08 - Oud Beijerland RSG Hoekse Waard
  • 12-12-08 - Arnhem Duurzame Pabo
  • 11-12-08 - Ridderkerk Jena
  • 28-11-08 - Arnhem Jan Ligthartschool
  • 27-11-08 - Empel Kwikveld
  • 27-11-08 - Den Bosh Povo
  • 19-11-08 - Breda Orion College
  • 18-11-08 - Heemskerk Tabijn
  • 17-11-08 - Ede Het Streek
  • 17-11-08 - Duitsland Stapvoorde
  • 13-11-08 - Amersfoort ROC
  • 06-11-08 - Papendal NJPV
  • 05-11-08 - Arnhem Jan Lighthartschool
  • 05-11-08 - Amsterdam Aloysius
  • 27-10-08 - Rotterdam Watertoren
  • 07-10-08 - Nijmegen Congres Passend Onderwijs
  • 02-10-08 - Duitsland Kubus
  • 02-10-08 - Maassluis Management studiecentr.
  • 30-09-08 - Nieuwegein Congres Brede school
  • 25-09-08 - Amsterdam Schoolleidersnetwerk
  • 16-09-08 - Amsterdam St. Lukas
  • 10-09-08 - Castricum Bs. Kornac
  • 09-09-08 - Den Bosch de Hoven
  • 03-09-08 - Helmond Kempel
  • 02-09-08 - Veghel Poortfase
  • 01-09-08 - Eindhoven Poortfase
  • 28-08-08 - Rotterdam SKVR
  • 27-08-08 - Dalfsen PCO
  • 26-08-08 - Almelo SWV 0606
  • 12-06-08 - Delft DOK
  • 11-06-08 - Venlo BCO
  • 20-05-08 - Utrecht Jenaplanscholen
  • 23-04-08 - Rotterdam Driestar
  • 17-04-08 - Eindhoven Mintcongres
  • 16-04-08 - Utrecht VVE Congres
  • 15-04-08 - SBO (onderwijsvernieuwing en huisvesting)
  • 11-04-08 - Nieuwegein Congres AVS
  • 04-04-08 - Tilburg Op Maat
  • 28-03-08 - Eindhoven Skogu
  • 27-03-08 - Leiden Davincicollege
  • 25-03-08 - Schijndel SKOPOS
  • 12-03-08 - Overijssel SWV NW
  • 04-03-08 - Midden Nederland St. Monton
  • 14-02-08 - Cappelle a.d. IJssel IJsselcollege
  • 05-02-08 - Eindhoven Duurzaam Congres
  • 30-01-08 - Utrecht SBO congres VMBO
  • 28-01-08 - Zwolle Geref. Hogeschool
  • 21-01-08 - Rotterdam Hogeschool
  • 16-01-08 - Zuyd Hogeschool
  • 10-01-08 - Haarlem Probiblio
  • 28-11-07 - Holte De Brug
  • 27-11-07 - Amsterdam SBO Havo/VWO congres
  • 22-11-07 - Mill Peelraam
  • 21-11-07 - Nijmegen Connecto
  • 21-11-07 - Eindhoven OSO
  • 16-11-07 - Uithoorn Kinderopvang
  • 09-11-07 - Horst Meuleveld
  • 07-11-07 - Efteling SBO nat.Congres PO
  • 06-11-07 - Nieuwegein Kunstconnectie
  • 02-11-07 - Enschede IJsselgr. RDJK
  • 17-10-07 - Nijmegen Regie vd Zorg
  • 24-09-07 - Maasdam De Pijler
  • 14-09-07 - Hoogezand St. Grardus Mejella
  • 12-09-07 - Lelystad Gemeente
  • 31-08-07 - Venlo BCO
  • 29-08-07 - Helmond Pabo de Kempel
  • 01-01-07 - Goes Odyzee